OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

~Weronika

Na początku swojej drogi z siłownią postanowiłam ćwiczyć na własną rękę, ale tak naprawdę zobaczyłam różnicę dopiero gdy zaczęłam swoje treningi z Marcinem. Ogromna zmiana fizyczna jak i psychiczna. Treningi są tak rewelacyjne, że nigdy nie miałam myśli „dzisiaj mi się nie chce”. Polecam każdemu!

~Dominik

Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia przez trenera Marcina . Kontakt oraz nastawienie do podopiecznego bardzo na plus. W jasny, skuteczny i profesjonalny sposób przekazuje wiedzę. Zajęcia prowadzone są w sposób dostosowany do oczekiwań, celu oraz poziomu zaawansowania klienta. Polecam serdecznie.

~Karol

Polecam trenera Marcina. Współpracuje z Marcinem od 5miesiecy i mamy super efekty. Profesjonalny a przy tym bardzo sympatyczny człowiek. Dzięki czemu na treningach panuje bardzo sympatyczna atmosfera. Polecam każdemu kto zaczyna przygodę z treningiem. Sam wiem że trzeba trafić na dobrego trenera, który poświęci ci uwagę. A przy tym nie będzie sztywny. Polecam

~Agnieszka

Bardzo polecam trenera Marcina, mega poczucie humoru do tego bardzo luźny styl prowadzenia treningów co przekłada się na pozytywną atmosferę na treningu. Mega inteligentny a przy tym skromny człowiek. Współpracuje z Marcinem już od 3miesiecy  i mamy -7kg a na dodatek  moje ciało stało się bardziej jędrne. Teraz nie  wyobrażam sobie treningów bez trenera Marcina. Polecam

~Marcin

Takiego profesjonalnego trenera w tym mieście nie znajdziecie. Marcin to fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu, zawsze wszystko wytłumaczy, czuwa nad poprawną techniką i świetną atmosferą w trakcie treningu. Jego wiedza jest warta każdych pieniędzy, serdecznie polecam.

Scroll to Top